Nasze sukcesy Wydarzenia

Daniel i Kamil finalistami ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej O Diamentowy Indeks AGH

Wyniki II etapu ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej ODI zostały ogłoszone. Mam przyjemność poinformować, że i przez ten etap zwycięsko przebrnęli uczniowie klasy 4tm: Daniel Kłódka i Kamil Smyczek. Znaleźli się na liście finalistów, w gronie kilku zaledwie uczniów technikum (i to z najlepszymi wynikami w tej grupie). Przeważająca większość finalistów to uczniowie liceów ogólnokształcących, dla których zakres wymaganego na olimpiadzie materiału jest bardzo zbliżony do nowej podstawy programowej. Nasi uczniowie nie tylko zdołali zdobyć dodatkową wiedzę, ale także potrafią radzić sobie z niełatwymi zadaniami z tego zakresu. Przed nimi „ostatnie starcie” 22 marca w Krakowie.

Trzymamy kciuki i życzymy tytułu laureata!