Deklaracja przystąpienia do egz. zaw. I sesja

Rozpoczynamy przygotowania do sesji I (styczeń- luty 2017).
Cześć pisemna egzaminu odbędzie się 12 stycznia, część praktyczna może mieć miejsce w przedziale od 16 stycznia- 23 lutego.

Informuję, że do 13 września 2016 r. można składać deklaracje przystąpienia do egzaminu zawodowego w sesji I.

Formularz można pobrać ze strony CKE, wydrukować i prawidłowo wypełniony w dwóch kopiach (jedna dla zostawienia, druga dla potwierdzenia złożenia deklaracji) dostarczyć do sekretariatu uczniowskiego lub gabinetu 201. Osoba odpowiedzialna: Arkadiusz Żmij.
Deklaracja przystąpienia do egzaminu zawodowego – formularz

Zgodnie z planem deklaracje powinny składać klasy:
Technik mechatronik
E.3 Montaż urządzeń i systemów mechatronicznych – 3 klasa
E.19 Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych – 4 klasa

Technik informatyk
E.12 Montaż i eksploatacja komputerów osobistych oraz urządzeń peryferyjnych – 3 klasa
E.14 Tworzenie aplikacji internetowych i baz danych oraz administrowanie bazami – 4 klasa

Technik elektryk
E.7 Montaż i konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych – 3 klasa
E.24 Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych – 4 klasa

Technik górnik
M.39 Organizacja i prowadzenie eksploatacji złóż podziemnych – 4 klasa

Technik analityk
A.60 Wykonywanie badań analitycznych 4 klasa

Uczniowie, którym nie powiodło się w poprzednich sesjach mogą także składać deklaracje ponownego przystąpienia do egzaminu zawodowego. Obowiązują ich te same terminy i ten sam formularz.

Przypominam, że deklarację ponownego przystąpienia do egzaminu zawodowego w danej kwalifikacji można złożyć tylko wtedy, gdy otrzymało się informację z CKE o negatywnym wyniku poprzedniego egzaminu w danej kwalifikacji. Oznacza to, że osoby, które będą przystępowały do egzaminów z kwalifikacji w sesji IV, nie mogą przystąpić do tych samych egzaminów w sesji I.