DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2017

W poniedziałek 16 października w auli naszej szkoły obchodziliśmy uroczystość Dnia Edukacji Narodowej. Akademię w tym dniu przygotowali uczniowie klasy 2d LO pod opieką wychowawcy pani Doroty Ostrowskiej, wspomagani przez kolegów klas technikum, którzy zadbali o efekty wizualne i oprawę multimedialną tego wyjątkowego wydarzenia.

Był czas na dobry humor, na życzenia ale także na piękne odśpiewanie przez uczniów „STU LAT”. Ta specjalna dedykacja dla nauczycieli i pracowników administracji i obsługi była niezwykle miłym prezentem skierowanym od uczniów Sobieskiego.

Podczas akademii dyrektor szkoły wręczył nagrody wyróżniającym się w pracy dydaktyczno-wychowawczej nauczycielom. Otrzymali je:  p. Paulina Borkowska,  p. Jacek Borkowski, p. Marian Janecki,  p. Adrianna Karwowska-Poleszak,  p. Joanna Majda,p. Elżbieta Marciniak,  p. Ewa Marcinkiewicz-Kluczniok,  p. Sandra Płonka-Duda, p. Renata Pytel,  p. Hanna Rychel,   p. Małgorzata Rolka, p. Joanna Seweryn, p. Adam Śmigielski, p. Bogdan Wicher,  p. Tatiana Żmij i p. Arkadiusz Żmij.

Ponadto wręczono dyplomy z gratulacjami dla nauczycieli, którzy otrzymali:

MEDALE KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ – p. Lidia Różacka, p. Ewa Szatkowska oraz p. Jacek Kluba

NAGRODĘ ŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY – p. Jacek Kluba

NAGRODĘ PREZYDENTA MIASTA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ – p. E. Szatkowska, p. Bożena Surma, p. Wojciech Warchał i p. Jerzy Maduzia.

Wszystkim składamy ogromne gratulacje.

Ponadto wręczono nagrody jubileuszowe:

za 40 lat pracy dla p. Teresy Dudek

za 25 lat pracy dla p. Jolanty Kłopeć, p. Małgorzaty Włodarek i p. Adama Ptasznego

za 20 lat pracy dla p. Katarzyny Najmuły.

[nggallery id=”195″]