Dzień Edukacji Narodowej w “Sobieskim”

Uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej auli 13 października. Uroczystość przygotowały panie Ewa Maduzia i Elżbieta Marciniak razem z klasą 2c LO oraz uczniowie z innych klas: Kacper Kałuża, Łukasz Marszałkowski, Kamil Borkowski, Szymon Wojakowski, Krzysztof Olszok i szkolny zespół muzyczny w składzie: Laura Velasquez, Kuba Breś, Filip Szweda, Filip Kapłunow, Mateusz Wdowczyk.

Było uroczyście, dostojnie, nostalgicznie i jednocześnie wesoło. Klasa 2 c LO  zaprezentowała bardzo dobry multimedialny program artystyczny. Dyrektor szkoły oraz przewodnicząca samorządu uczniowskiego złożyli wszystkim najlepsze życzenia.

Następnie zostali przedstawieni nauczyciele, którzy otrzymali nagrody i wyróżnienia z okazji Święta Edukacji Narodowej, i tak:

Nagrodę Śląskiego Kuratora Oświaty otrzymała pani Barbara Halska,

Nagrody Prezydenta Miasta Jastrzębie-Zdrój otrzymali: panie Jolanta Kłopeć i Hanna Rychel oraz pan Wacław Gardziejewski.

Nagrody Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze otrzymali: pani Lidia Gajdzik, pani Krystyna Galant, pan Jarosław Grycman, pani Anna Kamyczek-Owsiak, pani Agnieszka Klepek-Drozd, pani Katarzyna Kwaśniewska-Sobala, pan Marcin Lasak, pani Ewa Maduzia, pani Dorota Ostrowska, pan Zbigniew Pałasz, pani Jolanta Przygodzka, pani Honorata Stelmaszczyk-Stawowy, pani Agata Szweda, pan Krzysztof Smyczek, pani Bożena Surma, pani Barbara Sowińska, pani Agnieszka Wereszczak.

Relacja filmowa: http://jas24info.pl/nowosci/dzien-edukacji-narodowej/