Festiwal Naukowy Explory

Uwaga – rewelacja!

Już niedługo w naszej szkole – wielkie wydarzenie: 28 listopada (środa), wspólnie z Centrum Kształcenia Praktycznego oraz Szkołą Podstawową nr 4 wraz z Fundacją Zaawansowanych Technologii, odbędzie się szkolny Festiwal Naukowy Explory. Jest to program, którego zadaniem jest promowanie młodych talentów naukowych. Młodzież naszej szkoły oraz uczniowie SP 4 będą prezentować innowacyjne prace,  starając się zainteresować swoim naukowym pomysłem członków jury oraz wszystkich  odwiedzających festiwal. którzy będą mogli zagłosować na najlepszy –  według nich – projekt. Przewidziana jest więc nagroda specjalna publiczności. W  sali gimnastycznej od godziny 10:00 będzie można oglądać zrealizowane pomysły i wynalazki. Cały festiwal został objęty Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Jastrzębia. Warto przyjść, zobaczyć,podziwiać i głosować. Zapraszamy!