Informacja dotycząca zakupu podręczników

Szanowni Rodzice i Uczniowie naszej szkoły. W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi zakupu podręczników na rok szkolny 2015/2016 informuję, że wykaz podręczników dla klas pierwszych jest umieszczony na naszej stronie internetowej. Na stronie jest także wykaz podręczników dla klas wszystkich, który obowiązywał w ubiegłym roku szkolnym i który nadal jest aktualny. Informujemy Państwa, że podręczniki można zakupić po rozpoczęciu roku szkolnego, prosimy o wstrzymanie się z zakupem podręczników szczególnie do nauki języków obcych. Nauczyciele uczący podają uczniom stosowne informacje na pierwszych zajęciach z uwzględnieniem poziomu nauczania danego języka.
Przepraszamy za pewne niedogodności i obiecujemy, że brak podręcznika na początku września nie będzie stanowił problemu dla żadnego z naszych uczniów. Życzymy Państwu miłych wakacji, zaś w razie konieczności prosimy o kontakt z wychowawcami poprzez dziennik elektroniczny Librus.

z wyrazami szacunku wicedyrektor Jolanta Kłopeć