Jerzy Maduzia Superdyrektorem

Z ogromną radością dzielę się z całą społecznością szkolną wiadomością, którą otrzymałam wczoraj, 19 października 2017 roku: nasz Pan dyrektor mgr Jerzy Maduzia otrzymał w Warszawie tytuł Super Dyrektora w IV edycji konkursu organizowanego przez miesięcznik „Dyrektor Szkoły” i kwartalnik „Przed Szkołą”.
Szczerze gratulujemy naszemu Dyrektorowi i jesteśmy bardzo dumni z tego, że mamy jednego z najlepszych dyrektorów w Polsce.
Na stronie http://www.oswiata.abc.com.pl/czytaj/-/artykul/wybralismy-super-dyrektorow-2017, czytamy:
” wręczając statuetkę Jerzemu Maduzi, przewodnicząca kapituły dr hab. Małgorzata Żytko, prof. Uniwersytetu Warszawskiego, kierownik Katedry Edukacji Szkolnej i Kształcenia Nauczycieli UW. podkreślała, że jego szkoła stała się dla uczniów miejscem budowania poczucia własnej wartości, odpowiedzialności, doświadczania demokratycznych relacji i wiary, że sukces edukacyjny jest możliwy i osiągalny dla każdego dzięki wspólnym działaniom. Trzeba tylko umieć wykorzystać warunki, jakie stwarza dyrektor wraz z gronem nauczycieli, którzy wsłuchują się w potrzeby i głos uczniów.”
BRAWO PANIE DYREKTORZE !
BRAWO ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO W JASTRZĘBIU-ZDROJU