Sport w szkole Wydarzenia

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej Halowej

Ponad 140 uczestników, pełne trybuny na sali gimnastycznej, dużo emocji, walki i zaangażowania, radości oraz smutków. Tak właśnie wyglądała kolejna edycja Mistrzostw Szkoły w Piłce Nożnej Halowej, zorganizowana przez panów Adama Śmigielskiego, Piotra Krosnego oraz Jarosława Grycmana 23 października br. w sali gimnastycznej. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie zawodami (zgłosiły się 23 zespoły), organizatorzy zdecydowali się na system pucharowy, tzn. przegrany zespół w danej rywalizacji odpadał z rozgrywanego turnieju, natomiast zwycięska drużyna przechodziła do kolejnej rundy. Mecze rozgrywane były po 10 minut każdy. Mistrzem Szkoły w roku szkolnym 2015 / 2016 została tradycyjnie już klasa 4 te o profilu górniczym, gdzie w finale pokonała klasę 2 el o profilu elektrycznym 1 – 0. Natomiast w meczu o III miejsce klasa 3 górnicza pokonała 2 – 0 klasę 1 ib o profilu informatycznym.
Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w turnieju, oraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach 🙂