NOC GIER W SOBIESKIM

NOC GIER w Sobieskim odbędzie się 20 października od 20.00 -6.00 w auli. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów i nauczycieli do wspólnych zmagań w różnych grach karcianych i planszowych. Do dyspozycji uczniów wiele gier logicznych, strategicznych, matematycznych ale również ekonomicznych i towarzyskich – gry zczołówek światowego rankingu ale również polecane przez MENSA. Można także przynieść swoje ulubione gry. Każdy uczestnik przynosi sobie jakiś prowiant, a każdy niepełnoletni zgodę rodziców na udział w wydarzeniu.
Liczymy na dobrą zabawę, zdrową rywalizację i przyjemny wysiłek dla mózgu.
Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie udziału w poniższej ankiecie. Tylko zgłoszone osoby będą mogły wziąć udział w imprezie. Zgłoszenia można dokonać wypełniając ankietę.

Zarejestruj się

Jeśli ktoś nie brał jeszcze udziału w naszej imprezie zachęcam do obejrzenia krótkiej relacji: