ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Oferta pracy – asystent projektanta elektryka

Biuro Projektów Elektrycznych sp. z o.o. oferuje pracę na stanowisku: asystent projektanta elektryka

Zakres obowiązków:
– wykonywanie projektów zagospodarowania terenu inwestycji elektroenergetycznych
– wykonywanie uzgodnień terenowych dla projektowanych inwestycji liniowych
– czynny udział w procesie projektowania sieci elektroenergetycznych
– projektowanie instalacji elektrycznych
– koordynowanie prac elektroinstalacyjnych
– kosztorysowanie robót elektroenergetycznych i elektoinstalacyjnych

Wymagania:

– wykształcenie techniczne (elektryczne lub pokrewne)
– ogólna wiedza z zakresu elektryki
– obsługa komputera (autocad, office)
– prawo jazdy kat. B
– wysoka kultura osobista

Firma oferuje:
– umowę o pracę
– możliwość rozwoju zawodowego
– zdobycie umiejętności samodzielnego wykonywania projektów elektrycznych
– praktykę niezbędną do uzyskania uprawnień budowlanych
– stabilną i spokojną pracę
– zatrudnienie osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

CV przesłać na mail: biuro@el-projekt.eu