PLAN OBCHODÓW JUBILEUSZU 40-LECIA SZKOŁY- Piątek 27 listopad 2015r.

PLAN OBCHODÓW JUBILEUSZU 40-LECIA SZKOŁY
Piątek 27 listopad 2015r.

Na godzinę 13.30 (na lekcjach 7-8) zapraszamy całą Społeczność Szkolną, a także Pracowników Emerytowanych, Rodziców, Absolwentów i Wszystkich Sympatyków naszej szkoły na Uroczystą Mszę Świętą Dziękczynną, która zostanie odprawiona w Kościele Miłosierdzia Bożego w Jastrzębiu-Zdroju. (za organizację odpowiedzialny jest ks. M. Pękała)

O godzinie 15.00 w auli szkolnej odbędzie się spotkanie z Emerytowanymi Pracownikami Naszej szkoły, którzy zostaną zaproszeni na lekcje otwarte prowadzone przez obecnych nauczycieli naszej szkoły (za organizację odpowiedzialna jest J. Kłopeć):
1. Lekcja interdyscyplinarna Wiedzy o Kulturze i Religii: „Teodycea według Starego Testamentu (Księga Hioba)” –prowadzą Elżbieta Marciniak i ks. Tomasz Cieciura- sala 310 (lekcja w klasie 1d)
2. Lekcja biologii: „Budowa układu krwionośnego z zastosowaniem tabletów i aplikacji Kahoot”-prowadzą Agnieszka Wereszczak i Bożena Surma –sala 304 (lekcja w klasie 2an)

3. Lekcja interdyscyplinarna: „Chemia w języku angielskim” –prowadzą Jerzy Maduzia i Agnieszka Krok –sala 302(lekcja w klasie 4tf)

4. Lekcja matematyki: „Zastosowanie nowoczesnych technologii na lekcjach matematyki” –prowadzi Ewa Szatkowska –sala 210(lekcja w klasie 4tb)

O godzinie 17.00 rozpocznie się uroczysta Akademia w auli szkoły z udziałem Absolwentów i Emerytowanych Pracowników, zaś po akademii zapraszamy na bankiet do Sali gimnastycznej. (Za organizację odpowiedzialni są B. Rejszel, S. Płonka Duda, L. Gajdzik, J. Grycman, P. Borkowska i A. Karwowska Poleszak)