Sobieski Masterchef

Uczennice klasy 2A biorące udział w projekcie Erasmus+ wraz z wychowawcą Ewą Kubińską zapraszają wszystkich chętnych uczniów (a może i nauczycieli/pracowników szkoły?) do udziału w I edycji szkolnego kulinarnego konkursu SOBIESKI MASTERCHEF!
Zapraszamy do zabawy zespoły trzyosobowe, uzdolnione kulinarnie, kreatywne, lubiące gotować i jeść :).
Gotowanie, zapewne uwiecznione w postaci filmu, odbędzie się w sali biologicznej, która parę dni temu przeżyła już polsko-czeskie gotowanie pierogów (najlepsze jakie w życiu jadłam!:D), wyśmienitego bigosu – pod czujnym okiem pani dyrektor Jolanty Kłopeć oraz pieczenie przepysznej szarlotki przed podopiecznych pani Justyny Dubiel. Okazało się, że szkolna sala lekcyjna, może być świetnym miejscem dla adeptów sztuki kulinarnej. Żal nam było to gotowanie i jedzenie kończyć, dlatego dziewczyny z klasy 2A (zainspirowane pomysłem Małgosi Jędrzejak) zaproponowały ogólnoszkolne kucharzenie z nagrodami w tle.
Lubicie gotować, zachwycać bliskich nowymi potrawami i smakami, eksperymentować w kuchni, dobrze się bawić? To jest konkurs dla Was! Odbędzie się w czerwcu, ewentualnie we wrześniu. W razie dużej liczby chętnych, najpierw odbędą się eliminacje, a do finałowej części przejdzie 10 najlepszych zespołów. W jury zasiądą m.in. przedstawiciele Dyrekcji, Samorządu Szkolnego i zaproszeni eksperci.

Czekamy na zapisy (gab. 307, p. Kubińska), szczegółowy regulamin już wkrótce.