Sportowe zawody na wesoło

Dnia 14 września 2015 roku w rocznice Wiktorii Wiedeńskiej obchodziliśmy w naszej szkole Święto Patrona Króla Jana III Sobieskiego. Z tej okazji na sali gimnastycznej na 4 i 5 lekcji odbyły się Zawody Sportowe na Wesoło. Panowie Jarek Grycman i Adam Śmigielski jak zawsze stanęli na wysokości zadania i zadbali o różnorodność konkurencji. W rozgrywkach wzięło udział 8 klas pierwszych. Uczniowie mogli zmierzyć się w zmaganiach z piłeczką do tenisa stołowego, piłką gimnastyczną czy nawet samymi ubraniami! Starcie w którym uczestnicy mieli za zadanie założenie na siebie jak najwięcej wcześniej przygotowanych części garderoby wywołało chyba największe emocje.
Finalnie pierwsze miejsce zdobyła klasa 1 informatyczna od Pana Marcina Lasaka.

Poniżej dokładne wyniki wg zajętych miejsc:

1 miejsce – klasa 1 informatyczna od Pana Marcina Lasaka

2 miejsce – klasa 1 mechatroniczna oraz klasa 1 b

3 miejsce – klasa 1 informatyczna od Pana Wichra

4 miejsce – klasa 1 analityczna

5 miejsce – klasa 1 c

6 miejsce – klasa 1 d

7 miejsce – klasa 1 a

W imieniu Samorządu Uczniowskiego chciałam podziękować wszystkim którzy tak chętnie wzięli udział w zawodach, oraz życzyć Wam młodszym kolegom i koleżankom samych sukcesów i wspaniałych chwil spędzonych w naszej szkole.

Natalia Bartosiak