Spotkanie z naszymi absolwentkami studiującymi w Anglii

Naszą szkołę odwiedziły absolwentki: Dominika Plata, Aleksandra Szymańska oraz ich kolega ze studiów Dariusz. Dziewczyny opowiedziały jak przebiegała ich droga do studiów w Anglii. Od września są studentkami Uniwersytetu w Bradford, wraz z Magdaleną Wanacką i Agatą Wrożyną absolwentkami z tej samej klasy. Podzieliły się doświadczeniami w procesie rekrutacyjnym ale także opowiedziały szczegółowo, jak wyglądają ich studia na kierunkach: grafika i informatyka, na co się trzeba nastawić oraz jak sobie radzić finansowo. W imieniu uczestników bardzo dziękujemy za to cenne spotkanie i relację z pierwszej ręki oraz za to, że przy okazji pierwszych odwiedzin w kraju, odwiedziły i naszą szkołę. Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Anglii zachęcamy do kontaktu z Dominiką Platą poprzez fb.