Tenisiści Sobieskiego na zawodach

W dniach 12, 13 października przedstawiciele Naszej szkoły uczestniczyli w turnieju tenisa stołowego na szczeblu powiatowym oraz rejonowym. Pierwszego dnia rywalizacji uczniowie toczyli walki z innymi szkołami z Jastrzębia Zdroju. Chłopcy uplasowali się na zaszczytnym pierwszym miejscu, a dziewczyny niewiele gorzej – na drugim!
Zaraz kolejnego dnia w Wodzisławskich szkołach odbyły się zawody na szczeblu rejonowym – pół finału wojewódzkiego. Dziewczyny pokazały klasę utrzymując się na drugiej pozycji (tuż za „Jedynką” z Wodzisławia Śląskiego, a przed „Jedynką” z Jastrzębia Zdroju). Chłopcy po zawziętych rywalizacjach uplasowali się na 3 miejscu.
A Naszą szkołę zaszczyt mieli reprezentować: Karolina Tatarczyk, Oliwia Rduch, Sabina Wojtek, Przemysław Dolbicki, Paweł Domin oraz Oskar Kleta. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Tatarczyk Karolina