UWAGA!!! RUSZA I EDYCJA PUCHARU DYREKTORA SZKOŁY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM!!!

DATA: 5 marca 2015

MIEJSCE: Zagroń w Istebnej

KONKURENCJA: slalom gigant – 2 przejazdy

TECHNIKA: dowolna byle skuteczna i koniecznie na nartach lub snowboardzie

UCZESTNICY: każdą chętną do udziału w zawodach klasę reprezentuje drużyna składająca się min. z 2 osób. Uwaga!!! Każda dodatkowa osoba to cenna bonifikata dla drużyny. Członkiem drużyny może być wychowawca klasy albo inny nauczyciel zwerbowany na tę okazję.

WARUNKI KLASYFIKACJI PUCHAROWEJ: każdy zawodnik reprezentujący daną klasę musi ukończyć 2 przejazdy . Czasy wszystkich przejazdów drużyny są sumowane i wyciągana jest średnia. Drużyna, która liczy więcej niż dwóch zawodników otrzymuje bonifikatę od średniej odjęte zostanie po 10 sekund za każdego dodatkowego uczestnika. Puchar zdobywa klasa, która osiągnie najlepszy czas przejazdu slalomu.
Zwycięska klasa zachowuje tytuł mistrza i puchar przez rok do następnego sezonu, kiedy to odbędzie się kolejna edycja zawodów.

WARUNKI KLASYFIKACJI OPEN: Ponadto każdy zawodnik zostanie sklasyfikowany indywidualnie wg następujących kategorii: narty/kobiety, narty/mężczyźni, snowboard/kobiety, snowboard/mężczyźni, belfer, belferka.

SPONSOR ZAWODÓW: Rada Rodziców przy ZS nr 6 pokrywa koszty organizacji zawodów – rozstawienie slalomu, pomiar elektroniczny przejazdów, obsługa techniczna zawodów, zestawienie wyników, transport uczestników, dodatkowe ubezpieczenie NW każdego zawodnika.

UCZESTNICY ZAWODÓW: każdy uczeń zgłaszający się do zawodów pokrywa koszt karnetu narciarskiego (50 zł/5 godz. jazdy + 10 zł zwrotnej kaucji), dysponuje własnym sprzętem narciarskim/snowboardowym, obowiązkowo wyposażony jest w kask narciarski, posiada podpisane oświadczenie dotyczące braku przeciwwskazań zdrowotnych do uprawiania narciarstwa oraz zgodę rodziców na udział w zawodach.

ZAPISY: w gabinecie WF do 3 marca br
ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ ZMIANY REGULAMINU ZAWODÓW.

NIE PRZEGAPCIE SZANSY!!! PRESTIŻOWY TYTUŁ MISTRZA NARCIARSTWA ALPEJSKIEGO, SPLENDOR SŁAWY, PODZIW I RESPEKT SZKOLNEJ BRACI I NIE TYLKO – W WASZYM ZASIĘGU!!!

Opracowała: Ewa Marcinkiewicz-Kluczniok