Wycieczki,imprezy

9. WYKAZ WYCIECZEK I IMPREZ SZKOLNYCH
W TYGODNIU OD 27 DO 31 PAŹDZIERNIKA 2014R
PONIEDZIAŁEK 27.10.2014r

-na lekcjach 5-6 w auli szkolnej odbędzie się Gala Wynalazków z udziałem zaproszonych gości. W spotkaniu biorą udział uczniowie i nauczyciele wg informacji podanej oddzielnie, organizatorem jest dyr. K. Smyczek i L. Gajdzik.

WTOREK 28.10.2014r

-uczniowie klas: 3a, 4td, oraz wg listy uczniowie z klasy 3tm wyjeżdżają na wycieczke edukacyjna do Krakowa, op. P. Czarnuch, S. Duranek i J. Seweryn.
-na konkurs gwary śląskiej wyjeżdża uczennica klasy 2a A. Kajzerek, op. K. Kwaśniewska Sobala

ŚRODA 29.10.2014

-w dniach od 29 października do 3 listopada na Międzynarodowych Targach w Norymberdze przebywają uczniowie: T. Kropiwnicki, T. Kucharski i op.: Z. Pałasz, K. Smyczek i W. Warchał.

-uczniowie klasy 2c wychodzą pomagać w paraolimpiadzie, op. A. Karwowska Poleszak i A. Szweda.

-od lekcji 3 w projekcji filmu „Bogowie” uczestniczą uczniowie klas: 1b-op. A. Zabadaj, 2b-op. D. Ostrowska, 3b-op. T. Żmij, 3d-op. A. Klepek Drozd, 1an-op. A. Wereszczak, 2tf-op. J. Dubiel, 3tf-op. J. Przygodzka, 3td-op. M. Sadlok, 3c-op. J. Sosna Iglikowska, 4ta-op. J. Seweryn, 4tc-op. H. Stelmaszczyk Stawowy, 1el. Op. K. Galant
CZWARTEK 30 .10.2014
PIĄTEK 31.10.2014

-uczniowie klasy 2tc wyjeżdżają do teatru w Bielsku-Białej na „Ballady i Romanse”, op. K. Kwaśniewska Sobala, E. Kubińska i A. Klepek Drozd

-na wycieczkę edukacyjna do Wrocławia wyjeżdżają uczniowie klas: 2tb i 4tb (grupa 2), op. B. Halska, M. Lasak i E. Maduzia.

-w bibliotece szkolnej odbędzie się projekcja horrorów wg następującego harmonogramu:
„Szósty zmysł” –na lekcjach 1,2,3- klasy 2b, 2c, 3c pod opieka nauczycieli uczących.
„Inni” -na lekcjach 4,5- klasy, 1ma, 3ta. 3d pod opieka nauczycieli uczących.
„ Labirynt fauna”-na lekcjach 6,7- klasy 3a,2tf pod opieka nauczycieli uczących

Jolanta Kłopeć