Nasze sukcesy Wydarzenia

Dwa złote medale BIS Londyn 2015

Uczestniczyliśmy w międzynarodowym konkursie innowacyjności. Tym razem był to British Invention Show, który odbywał się w dniach 21-25.10.2015 r w Londynie. Patryk Loter oraz Roman Stylok pod opieką nauczycieli: p. Barbary Halskiej, p. Krystyny Galant i p. Krzysztofa Smyczka prezentowali swoje projekty przed międzynarodową komisją. Tym bardziej na uwagę zasługuje fakt, iż oba wynalazki zdobyły złote medale.
Multimedialna Platforma Komunikacji Alternatywnej w Edukacji i Rehabilitacji zdobyła złoty medal.
Autorami projektu są uczniowie: Kamil Sacewicz, Patryk Loter, Sandra Makles, Korneliusz Buczkowski, Aleksander Kamiński, Emilia Porębska, Marta Ptaszyńska.
Promotorami: p. Barbara Halska, p Lidia Gajdzik, p. Jerzy Maduzia,
Tłumaczeniem pracy na język francuski zajęła się p. Ewa Maduzia, a na język angielski p. Jerzy Maduzia
a projekt:
Nietoperz – system nawigacji i ostrzegania osób niewidomych.
Autorami projektu są uczniowie: Olgierd Kowaliszyn i Roman Stylok.
Promotorami: p. Krzysztof Smyczek, p. Zbigniew Pałasz, p. Marcin Lasak.
Tłumaczeniem pracy na język francuski zajęła się p. Ewa Maduzia, a na język angielski p. Krystyna Galant.