Nasze sukcesy Wydarzenia

ZŁOTE TECHNIKUM I BRĄZOWE LICEUM

10 stycznia 2017 r. w Auli Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ogłoszono ranking najlepszych liceów i techników w Polsce. Była to już XIX odsłona Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przeprowadzanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

Nasze  Technikum nr 4 po raz kolejny zostało ZŁOTĄ SZKOŁĄ  i potwierdziło, że wciąż znajduje się w czołówce najlepszych  szkół  na Śląsku i  w Polsce. Na uwagę zasługuje także fakt, że nasze IV Liceum Ogólnokształcące zostało uznane za  BRĄZOWĄ SZKOŁĘ  i poprawiliśmy nasze miejsce z ubiegłego roku.

Nasze dwie szkoły jako jedyne z Jastrzębia-Zdroju zostały sklasyfikowane w tym rankingu, co świadczy o tym, że możemy być dumni z naszej SZKOLNEJ SPOŁECZNOŚCI SOBIESKIEGO.

Nie możemy jednak „spocząć na laurach”, bo z pewnością jest jeszcze nad czym popracować, aby w przyszłości było  tylko  lepiej.