Zwycięstwo Pauliny i Łukasza w Konkursie Piosenki Filmowej

W dniu 14 listopada 2014 r. w Rybniku odbyły się przesłuchania w III KONKURSIE PIOSENKI FILMOWEJ „ ZAPOMNIANA MELODIA”.

Paulina Goranov z klasy 2a , przy akompaniamencie Łukasza Marszałkowskiego z klasy 2tm zaśpiewała 2 utwory, jeden z repertuaru Ewy Demarczyk „ Grande Valse Brillante” , z filmu „ Mała Moskwa”. Drugi utwór to „Respect” z filmu „The Blues Brothers”.

Paulina i Łukasz zostali zaproszeni przez jury do finału konkursu, który odbył się dzień później i po ogłoszeniu wyników okazało się, że zdobyli 1 miejsce.

Uczniów do konkursu zgłosiła pani Katarzyna Kwaśniewska-Sobala, natomiast opiekunami, którzy towarzyszyli naszym uzdolnionym uczniom były Panie Agnieszka Krok i Ewa Maduzia, a także ja osobiście miałem przyjemność podziwiać talent naszych Laureatów.

Osobiste gratulacje także dla Martyny Kowalczyk z klasy 2b, która zdobyła wyróżnienie.

Jerzy Maduzia