Niezwykłe spotkanie z Andrzejem Sową

“Brać zaczął jeszcze jako nastolatek. Decyzję o podjęciu próby wyjścia z nałogu podjął mając 26 lat. Ponad dziesięć spędził na marnotrawieniu czasu i życia. Wszystko, co wydarzyło się w tym czasie, postanowił opisać w książce “Ocalony. Ćpunk w Kościele”, która ukazała się w lutym nakładem wydawnictwa ZNAK. Wspomnienia opatrzone są zdaniem “po tej książce nigdy nie sięgniesz nawet po skręta”. Co może zmobilizować człowieka do podjęcia walki o życie wolne od narkotyków? Szczur, który weźmie nas za padlinę i przystąpi do konsumpcji, utrata świadomości i znikające z pamięci całe fragmenty życia? Tego i wielu innych rzeczy doświadczył Andrzej Sowa – tak o autorze naszego dzisiejszego spotkania można przeczytać na portalu Onet. muzyka.

Wspólnie z ekipą Sobieszczaków, w grudniowe popołudnie, mieliśmy przyjemność uczestniczenia w niezwykłym wydarzeniu. Trudno słowami oddać klimat spotkania i panującą atmosferę. Natomiast jedno wiemy na pewno – Andrzeja Sowę będziemy gościli w naszej szkole, dlatego też relacja z dzisiejszego dnia jest celowo oszczędna, ponieważ………No właśnie – sami zobaczycie 🙂

Ważne!!! Szczególne podziękowania dla Kamila Borkowskiego, który nie jest uczniem naszej szkoły, ale bardzo się z nami przyjaźni. Jest bardzo skromny i zawsze można na niego liczyć. To właśnie Kamil jest autorem wszystkich zdjęć i nagrań. Właściwie nie wyobrażamy sobie ważnych przedsięwzięć bez jego udziału. Kamil, w imieniu swoim i całej ekipy – serdeczne dzięki!!!!