Biblioteka - Aktualności Wiadomości Wydarzenia

570 książek dla społeczności Sobieskiego

Już są! Oprawione, ułożone, przykuwające wzrok pięknymi okładkami i czekające z niecierpliwością na swoich czytelników.

570 książek zakupionych do biblioteki w ramach realizacji projektu „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” wzbogaciło nasz księgozbiór. Wśród nowości znajdziecie powieści obyczajowe, historyczne, kryminały, thrillery i sensację, fantastykę, reportaże, książki popularnonaukowe i poradniki psychologiczne, książki ambitne, nagradzane, wymagające oraz takie, które rozgrzeją wasze czytelnicze serca lepiej niż zimowa herbata.

Chcesz zobaczyć, co znajduje się na bibliotecznych regałach? Zachęcamy do odwiedzin naszego katalogu w e-biblio (tu znajdziesz instrukcję wirtualnego katalogu) lub wizyty w bibliotece.

Projekt „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” to także promocja czytelnictwa. W ciągu jesiennych miesięcy braliście udział w konkursach na Jesienne zdjęcie z książką oraz w emotkowych tytułach, przeglądaliście adwentowy kalendarz mola książkowego, rozwiązywaliście trzy escaperoom-y, a jesienne wyzwanie czytelnicze być może było podpowiedzią, co przeczytać w długi wieczór. (tutaj też dać linki)

W najbliższych tygodniach nadal będziemy prezentować Wam to, co warto wybrać z bibliotecznych regałów. Posty znajdziecie tutaj, na stronie szkoły oraz na szkolnym Instagramie.

Sprawdź, co się dzieje, kiedy czytasz – prezentacja na dole strony

Zapraszamy!