Wydarzenia

Nasze absolwentki na studiach w Anglii !!!

Cztery nasze absolwentki klasy 3c (mat-fiz-fr/niem) : Dominika Plata, Agata Wrożyna, Magdalena Wanacka, Aleksandra Szymańska przeszły pomyślnie proces aplikacji i rozpoczynają studia na University of Bradford na kierunkach: Computer Science (informatyka), Graphics for Games (grafika komputerowa pod gry) i Civil and Structural Engineering (połączenie budowlanki z architektura).
Wszystko zaczęło się od wycieczki na Salon Maturzystów, gdzie Dominika usłyszała o możliwości studiowania za granicą i podjęła wyzwanie przejścia przez proces rekrutacyjny oraz namówiła do tego koleżanki.
Jak sama mówi:” nie było łatwo, nie wszyscy nas wspierali i cały proces był czasochłonny- udało się:)”
Wyniki otrzymane na maturze pozwoliły im otrzymać jednorazowe stypendium naukowe.
” Jesteśmy zmotywowane , wszystkim polecamy, mimo że to tak ogromny, to na pewno warty swojej ceny krok w życiu. Pozdrowienia z Anglii! Jeśli chcecie się czegoś dowiedzieć o procesie rekrutacji to znajdźcie nas na fb na pewno pomożemy:)

P.S. Chciałybyśmy podziękować tym wszystkim nauczycielom, którzy przyczynili się do naszej edukacji podczas tych wspaniałych trzech lat, a szczególnie tym którzy bezpośrednio wspierali i pomagali z aplikacjami na studia: Pani Adriannie Karwowskiej-Poleszak, Pani Joannie Seweryn i Pani Barbarze Bielak. Życzymy Państwu radości i satysfakcji z wykonywanej pracy:) Trzymajcie za nas kciuki:)”

Dodaj komentarz