Wydarzenia

Akcja HDK

Ze względu na pandemię akcja Honorowego Dawstwa Krwi nie jest organizowana w “Sobieskim”. Możemy jednak dołączyć się do akcji oddawania krwi, którą organizuje Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z filią w Jastrzębiu-Zdroju.

„Idziemy oddać krew, chodź z nami uratować życie”

Od kilku miesięcy wszyscy zmagamy się z pandemią, niestety ciążące na nas widmo koronawirusa spowodowało, że drastycznie zaczęły spadać zapasy krwi. Wielu z dotychczasowych krwiodawców nie może obecnie jej oddać. Krew jest jednak dalej nam potrzebna a wręcz niezbędna do walki o ludzkie życie, które teraz jest dodatkowo zagrożone.
Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Jastrzębiu-Zdroju i jastrzębska filia Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu serdecznie zapraszają Honorowych Dawców Krwi oraz wszystkich chętnych, którzy mogą oddać krew, na akcję w sobotę, 27.06.2020 r. Raciborski Krwiobus będzie czekał na swoich bohaterów przed budynkiem Wydziału Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa przy ul. 1 Maja 61 w Jastrzębiu-Zdroju od godziny 9:00 do 14:00.

Dla krwiodawców w ramach podziękowań, zostały także przygotowane specjalne upominki.
Teraz Twój ruch. Chodź z nami uratować życie.

DAR KRWI – DAREM SERCA