ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

Apel harcerzy

Drodzy Państwo!

W tych trudnych chwilach najważniejsze jest, abyśmy współpracowali i pomagali sobie, jak tylko to możliwe. Dlatego Jastrzębski Hufiec ZHP we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej prosi Was, Drodzy Mieszkańcy, o pomoc.

Podczas pełnienia Harcerskiej Służby Sąsiedzkiej wielokrotnie spotykamy się z prośbami ze strony ludzi będących w ciężkiej sytuacji finansowej o nieodpłatne przekazanie żywności. W związku z tym organizujemy zbiórkę artykułów spożywczych dla potrzebujących.

Dołożymy wszelkich starań, aby w jak największej ilości sklepów w mieście znalazł się oznaczony koszyk, do którego każdy z Was będzie mógł wrzucić jeden z produktów zakupionych w tymże sklepie. Podarowane produkty przekazane zostaną Jastrzębskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej, a następnie ludziom potrzebującym naszej pomocy. Nieistotne, czy będzie to konserwa, słoik, bochenek chleba czy zupka instant, są ludzie, którzy ucieszą się z najmniejszego podarunku. Pamiętajmy, że w takiej sytuacji liczy się każdy, nawet najmniejszy, gest dobroci.

P.S.
W razie pytań prosimy o kontakt na mailu: 36hdczb1@gmail.com

Pomoc ZHP

Pomoc ZHP

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com