Bieg Katyński 2018

W piątek 13 kwietnia w Parku Zdrojowym odbyła się IX edycja Biegu Katyńskiego, w ramach, którego mieszkańcy Jastrzębia  na sportowo uczcili kolejną rocznicę Zbrodni Katyńskiej. Nasi uczniowie jak zawsze nie zawiedli. Liczna grupa dziewcząt i chłopców brała udział w konkurencjach biegowych jak i nordic wal king. Również nasi nauczyciele Pani Paulina Borkowska i Pan Adam Śmigielski stanęli na wysokości zadania reprezentując szkołę na zawodach. Pan Adam Śmigielski wystartował w konkurencji nordic walking, a Pani Paulina Borkowska w biegu na 2, 4 km jak również w nordic walking. Warto dodać, że Zespół Szkół nr 6 był najliczniej reprezentowaną szkoła na Biegu Katyńskim. Po ukończeniu konkurencji , każdy zawodnik otrzymywał pamiątkowy medal i mógł posilić się pyszną grochówką. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom za udział.

Medaliści rywalizacji w poszczególnych kategoriach:

Dziewczęta:

I miejsce – Edyta Konsek