Biegi przełajowe

PODSUMOWANIE BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH

IV EDYCJA GARAND PRIX MŁODZIEŻOWEJ LIGI BIEGOWEJ O PUCHAR DYREKTORA MOSiR

18.09.2013 R.

Udział wzięli: Weronika Krawczyk(II MSC),Natalia Pawlas, Dżesika Toborowicz, Martyna Nieszporek,  Monika Karkoszka(I MSC),

Andrzej Włoch( IMSC) ,Jagła Łukas( II MSC)z, Michał Radomski, Chmielewski Patryk, Piec Adam, Błażej Holeksa, Kacper Krawczyk, Bartosz Gąsior, Budziszewski Wojciech, Marcin Mizia, Mariusz Kłosek.

Zespół Szkół nr 6 w klasyfikacji generalnej zdobył I miejsce.

Z tej samej edycji  GARAND PRIX MŁODZIEŻOWEJ LIGI BIEGOWEJ O PUCHAR DYREKTORA MOSiR odbył się bieg Niepodległości dnia 13.11.2013 r. gdzie nasi uczniowie zdobyli dla szkoły w klasyfikacji generalnej I miejsce, jak również w klasyfikacji indywidualnej :  dla D. Toborowicz II msc, M.Nieszporek II miejsce, dla A.Włoch I miejsce, A.Jagła II miejsce, K.Krawczyk  IV miejsce, B.Gąsior V miejsce.

MIEJSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE.

W ubiegłym semestrze we wrześniu na poziomie miejskim nasi biegacze chłopcy i dziewczyny dzielnie walczyli z innymi szkołami poonadgimnazjalnymi z Jastrzębia. Zawody odbyły się w Parku Zdrojowym.Dziewczyny zajęły  IV miejsce a chłopcy II miejsce i tym sposobem przeszli do następnego etapu- rejonowego.

18.pażdziernika chłopcy w składzie: A.Włoch, Ł.Jagła, M.Sordyl, M.Radomski, R.Marszałek,L.Kucharski,Piec wzięli udział w rejonowych biegach przełajowych, które jak zawsze organizowane są w Wodzisławiu nad „Balatonem”. Trasa nad jeziorem jest bardzo wymagająca , jest piasek,groble, las, wystające korzenie drzew. Tu również nie obyło się bez potknięć czy zabłądzeń w lesie. Chłopcy jednak dzielnie walczyli zajmując ostatecznie III miejsce.