O Szkole Wydarzenia

Gambit Sobieskiego

Z radością informujemy, że dzisiaj Samorząd Uczniowski zorganizował  II edycję Turnieju Szachowego “Gambitu Sobieskiego” w naszej szkole. Turniej skierowany był do uczniów naszej szkoły w każdym poziomie zaawansowania, od amatorów po zawodowców. Szachy to nie tylko gra, to prawdziwa sztuka strategii, logiki i cierpliwości. Każda partia to nowe wyzwanie, nowe pomysły i nowe możliwości. Dzisiaj, Więcej…

O Szkole Promocja Wydarzenia

Chcesz zobaczyć Sobieskiego od środka? Zapraszamy

[aiovg_video id=”31911″ autoplay=”1″] Dziś nie możesz do nas przyjść, aby zobaczyć jak wygląda nasza szkoła. Dlatego My chcemy przyjść do Ciebie i pokazać Ci “Sobieskiego” Autorem filmu jest Paweł Szotek, absolwent klasy technik informatyk, dzisiaj między innymi twórca kanału GAMERZ