Z radością informujemy, że dzisiaj Samorząd Uczniowski zorganizował II edycję Turnieju Szachowego “Gambitu Sobieskiego” w naszej szkole. Turniej skierowany był do uczniów naszej szkoły w każdym poziomie zaawansowania, od amatorów po zawodowców. Szachy to nie tylko gra, to prawdziwa sztuka strategii, logiki i cierpliwości. Każda partia to nowe wyzwanie, nowe pomysły i nowe możliwości. Dzisiaj, Więcej…
O Szkole
“Sobieski jest super” – z faktami się nie dyskutuje.
[aiovg_video id=31961 autoplay=”1″] “Sobieski jest super” – tak twierdzą nasi uczniowie, a my się z tym absolutnie zgadzamy 🙂
“Szkoła to nie mury” – to coś więcej
[aiovg_video id=31948 autoplay=”1″] “Szkoła to nie mury” – szkoła to ludzie, wspólnie spędzony czas, rozmowy, a także możliwość rozwijania swoich umiejętności i talentów. Nie wierzysz ? Możesz to sprawdzić, stając się uczniem “Sobieskiego”.
Chcesz zobaczyć Sobieskiego od środka? Zapraszamy
[aiovg_video id=”31911″ autoplay=”1″] Dziś nie możesz do nas przyjść, aby zobaczyć jak wygląda nasza szkoła. Dlatego My chcemy przyjść do Ciebie i pokazać Ci “Sobieskiego” Autorem filmu jest Paweł Szotek, absolwent klasy technik informatyk, dzisiaj między innymi twórca kanału GAMERZ
Ósmoklasisto! Nie wiesz, jaką szkołę wybrać ? Zobacz film.
[aiovg_video id=31908 autoplay=”1″] Nie wiesz, jaką szkołę wybrać ? Zobacz, co mamy Ci do zaproponowania.





