Relacja z wycieczki klas 3 D i 4am do Wrocławia W dniach 9 do 11 grudnia klasy 3D oraz 4am odbyły 3-dniową wycieczkę do Wrocławia. Była ona pełna niezapomnianych doświadczeń naukowych, kulturalnych i artystycznych. Ważnym punktem programu była wizyta na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie uczniowie wzięli udział w wykładach i warsztatach fizycznych. Wykład poprowadzony Więcej…

