Debata – Sportowy Okrągły Stół (SOS)

Jeżeli chcesz udoskonalić zajęcia sportowe i rekreacyjne w naszej szkole- zgłoś się na debatę pod nazwą: Sportowy Okrągły Stół (SOS).

Zgłoszenia przyjmowane będą w gabinecie wychowania fizycznego do 27 marca 2014r. (czwartek) – oczekujemy maksymalnie 4 osób z klasy (z wyjątkiem maturalnych).

Debata odbędzie się 31.03.2014r.(poniedziałek) na lekcji 5 i 6 (11.20 – 13.05) w sali gimnastycznej.

Sportowy Okrągły Stół (SOS) – przeprowadzony zostanie w ramach programu „WF z Klasą” w którym  nasza szkoła bierze udział.

„WF z Klasą” –  to program Centrum Edukacji Obywatelskiej realizowany przy wsparciu „Gazety Wyborczej” i portalu Sport.pl. Działania finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki. Program jest objęty honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Zdrowia oraz Minister Edukacji Narodowej.