Dzień Wagarowicza!

Już 21. marca obchodzimy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, czyli także uwielbiany przez uczniów

Dzień Wagarowicza!

Z tej okazji Samorząd Uczniowski postanowił umilić wszystkim ten dzień, zarówno uczniom, jak i nauczycielom!
Klasy pierwsze (liceum i technikum) wezmą udział w konkursie wiedzy na temat naszej szkoły, korzystając z  systemu Testico w szkolnej auli. Celem będzie wyłonienie klasy, która najlepiej zdążyła poznać miejsce, w którym zdobywa wiedzę.
Kolejnym punktem dnia będą rozgrywane w sali gimnastycznej zawody sportowe w formie różnego rodzaju zabaw i gier. Z powodu małej ilości miejsc zgłosić się może jedynie siedem klas, które z kolei wystawią kilku reprezentantów. Zgłoszenia i informacje u p. Borkowskiej i p. Gajdzik. Pamiętajcie – kto pierwszy ten lepszy!
Można ten dzień spędzić w jeszcze jeden sposób. Pani Ewa Maduzia (ewamaduzia@interia.pl) i przedstawicielka Samorządu Aleksandra Wójcik z klasy 2A (ola_w3@vp.pl) przyjmują zgłoszenia chętnych uczniów (poza uczniami z klas maturalnych), którzy zechcą zamienić się na ten dzień miejscem z… nauczycielem! W tym jedynym dniu możecie poprowadzić lekcję z przedmiotu, który sami wybierzecie. Wcześniej jednak trzeba ustalić wszystko dokładnie z nauczycielem tego przedmiotu, dopiero wysłać zgłoszenie. Praca ta będzie obowiązywała na cały dzień. Lekcję będzie można prowadzić w dowolny sposób – nieco zabawny lub śmiertelnie poważny, wedle uznania 🙂 Wszelkie pytania można kierować do p. Ewy Maduzi  lub w/w przedstawicielki Samorządu.