Wydarzenia

Elegancka studniówka 3GA, 3GB i 4gr

Dwie klasy naszego licem – humanistyczna i biologiczno-chemiczna oraz klasa górnicza technikum bawiły się na swej studniówce w wieczorny piątek, 21 stycznia, w wytwornej sali diamentowej Hotelu Dąbrówka. Maturzystom towarzyszyli ich wychowawcy (p.Julia Sosna-Iglikowska, p.Krystian Kwiecień i p.Małgorzata Rolka) oraz zaproszeni nauczyciele. Wszystkich zaszczyciła swą obecnością Pani Dyrektor Jolanta Kłopeć, która otworzyła bal studniówkowy. Następnie klasy 3GA i 3GB odtańczyły poloneza. Pani dyrektor i wychowawcy otrzymali od maturzystów urocze bukiety kwiatów. Po posileniu się uczestników smacznym ciepłym daniem oraz pysznym deserem – rozpoczęła się huczna ale i kulturalna zabawa. Niżej podpsanej najbardziej podobało się żywiołowe i integrujące młodzież wykonanie tańca belgijka.

Warto nadmienić, iż za wybór miejsca i organizację studniówki odpowiadały uczennice: Weronika Sosna z 3GA i Wiktoria Nartowicz z GB. Wszystko wspaniałe wypadło, więc mogą być z siebie dumne, a uczestnicy im wdzięczni. 🙂

tekst: Lidia Różacka

zdjęcia: Janina Bogusz-Wiśniewska, Honorata Stelmaszczyk-Stawowy