Wiadomości

Eliminacje do X Konkursu – Dyktando z języka angielskiego (etap szkolny)

We wtorek o godzinie 8.45 w sali 207 zostaną przeprowadzone szkolne eliminacje do X Konkursu – Dyktando z języka angielskiego. Celem szkolnego etapu Dyktanda jest wyłonienie trzech najlepszych uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas finału konkursu, zorganizowanego przez ZS1 w Jastrzębiu-Zdroju. Finał odbędzie się 26 marca o godzinie 9.00. Wszyscy zainteresowani uczniowie, dla których angielska pisownia oraz interpunkcja nie stanowi żadnego problemu, a także Ci, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w tej kwestii proszeni są o punktualne przybycie w podanym wcześniej terminie. Informowanie o chęci uczestnictwa w Dyktandzie nie jest wymagane. Wszelkie pytania proszę przesyłać na adres MKteacher1@interia.pl lub zgłaszać je w poniedziałek u Pani Moniki Kordiaczyńskiej (gabinet 122).