Wiadomości

Europejski Dzień Języków

Już jutro Europejski Dzień Języków. Podobnie jak w zeszłym roku, także i w tym proponujemy wykorzystanie podczas szkolnych lub klasowych obchodów tego dnia kodów QR.Kody QR to te czarno-białe kwadraciki, które odpowiednio zeskanowane smartfonem lub tabletem przenoszą nas na wskazaną stronę internetową, umożliwiają wyświetlenie jakiegoś tekstu lub pobranie aplikacji mobilnej.

Kody, przygotowane specjalnie na Europejski Dzień Języków przez członków grupy Superbelfrzy RP, umożliwiają pobranie aplikacji mobilnych lub prowadzą do filmików i stron internetowych przydatnych w nauce języków obcych.

Wystarczy pobrać na swoje urzędzenia mobilne darmową aplikację do skanowania kodów QR .

Appka na urządzenia z systemem Android: bit.ly/skanujwandroidzie

Appka na iphone’y/ipady: bit.ly/skanuipadem

Szukaj kodów QR w naszej szkole !!!!

Życzę miłej zabawy i owocnej nauki języków obcych ! 🙂

 

Bożena Rejszel