Wydarzenia

Festiwal E(x)plory – tym razem online

11 grudnia 2020roku odbędzie się po raz trzeci, Festiwal E(x)plory. W  tym roku online . Wydarzenie zorganizuje Zespół Szkół nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego przy wsparciu Firmy Hostersi , WOM Rybnik i Centrum Kształcenia Zawodowego.  Festiwal będzie realizowany przy współpracy z Fundacją Zaawansowanych Technologii.

Celem konkursu jest między innymi wsparcie utalentowanej młodzieży w realizacji innowacyjnych projektów naukowych oraz promocja ich osiągnięć nie tylko w Polsce ale również na arenie międzynarodowej. Fundacja Zaawansowanych Technologii wsparła nas również kwotą 3000 zł którą rozdysponujemy na nagrody wyróżnionych i zwycięzców.

Projekty w tej edycji będą oceniane online przez wcześniej powołane grono jury na platformie Teams. Jury złożone ze specjalistów reprezentujących świat nauki oraz biznesu, podczas wydarzenia wyłoni trzy projekty, które będą prezentowane podczas Regionalnego Etapu Konkursu. Oprócz prezentacji i oceny projektów odbędą się również warsztaty i liczne wykłady naukowe online.

Serdecznie zapraszamy.

Ważne pliki:
Regulamin
zał.1. formularz aplikacyjny
zał.2. zgoda na wizerunek Pełnoletni
zał.3. zgoda na wizerunek Niepełnoletni