Wiadomości

Finał Miejskiego Konkursu Matematycznego oraz Gala Matematyków

W środę 9 kwietnia odbędzie się w naszej szkole (sala 212)  o godzinie 9.00 finał XI Miejskiego Konkursu Matematycznego. Naszą szkołę reprezentować będą uczniowie wyłonieni podczas eliminacji szkolnych :

Smyczek Kamil

Otto Grzegorz

Zmroczek Marta

Bondos Krzysztof

Uczniów prosimy o wcześniejsze przybycie. Po konkursie dla uczestników będą zorganizowane warsztaty, a później gala.

O godzinie  12.15 w auli naszej  szkoły odbędzie się uroczysta gala,  podczas której ogłoszone zostaną wyniki dwóch matematycznych konkursów, w których uczestniczyli uczniowie jastrzębskich szkół ponadgimnazjalnych:

 XI Miejski Konkurs Matematyczny

 IV Miejski Matematyczny Maraton Maturzystów Miasta Jastrzębie- Zdrój.

W maratonie maturzystów naszą szkołę reprezentowali:

Drużyna liceum:

Michał Balogh

Radosław Strzelczyk

Paulina Jaśko

Drużyna technikum:

 Joanna Ptaszyńska

Marcin Langer

Kamil Dziadek

Prosimy uczniów o punktualne przybycie w strojach galowych.