Wiadomości

Głosujemy na projekt Imagine Void

głosowanie explory

Zapraszam do zapoznania się z projektem Natalii Ulbrich i Dawida Jokiela, którzy dzisiaj walczą w Ogólnopolskim Konkursie Explory. Proszę też o oddanie głosów na ten projekt, ponieważ dotyka on bardzo ważnego tematu: depresji.

Opis projektu:

„imagine: void.” to gra komputerowa z gatunku „Walking Simulator”(„Symulator chodzenia”/ „Interaktywne doświadczenie”), poruszająca temat depresji. W sposób zrozumiały, przystępny i atrakcyjny wizualnie przedstawia przeżycia osoby chorej. Pozwala to ludziom zdrowym lepiej zrozumieć istotę problemu. Produkcja operuje wyraźnymi, lecz nie zawsze oczywistymi nawiązaniami i symboliką, zmuszając odbiorcę do przemyśleń i refleksji. Naszym projektem chcemy zwrócić uwagę społeczeństwa na wciąż unikany przezeń temat chorób i zaburzeń psychicznych, mając szczerą nadzieję, że uda nam się otworzyć oczy graczy na skalę i istotę tak trudnego zagadnienia.

imagine void