Wydarzenia

Grupa Sub Rosa dla maturzystów i całej społeczności

Był wrzesień -nowy rok szkolny, nowe pomysły. Spotkało się kilka osób, okazało się, że wszystkim w sercach gra muzyka. Szczególnie ta musicalowa. Mieli marzenie – stworzyć szkolną grupę, więc spróbowali. Od czasu do czasu spotykali się w szkolnej auli, by przygotować kilka występów. Zaczęli od utworu z musicalu Hammilton – tak przedstawili się szkolnej społeczności. Nieco później, w ramach spotkania szkół im. Króla Jana III Sobieskiego, nauczyli naszych gości szkolnego hymnu. Była także okazja do zaprezentowania się przed licznie zgromadzoną publicznością – wystąpili podczas koncertu noworocznego. Kończąc przygotowania do tego występu, snuli już plany związane z następnym. Życie dopisało jednak swój scenariusz i od kilku długich miesięcy nie było możliwości, by spotkać się w szkolnej auli i stworzyć coś nowego. Ludzi, których połączyła pasja, trudno jest zniechęcić. Podjęli się kolejnego wyzwania. Nie było łatwo, nigdy wcześniej nie pracowali w ten sposób. Zwyciężyła chęć kontynuowania tego, co rozpoczęli, bez względu na okoliczności. Z myślą o całej szkolnej społeczności, o każdym z Was, nagrali muzyczne pozdrowienia, muzyczne antidotum na wszelkie troski.

„ (…)Tak wiele do zdobycia świat daje dziś, tak mało potrzebuje żeby co dzień cieszyć się nim (…)”

Odrobina prywaty – specjalna dedykacja dla naszych tegorocznych Maturzystów. Większość egzaminów już za Wami, teraz do zdobycia macie cały świat! Powodzenia!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym. Szczególne podziękowania za wsparcie techniczne i montaż, który nie należał do najłatwiejszych…

Grupa Sub Rosa pod opieką pani Marty Chałupki