Nasze sukcesy Olimpijczycy Wydarzenia

Grzegorz Brożek w zawodach finałowych XLIX Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Dużym sukcesem zkaończył się udział Grzegorza Brożka, ucznia klasy 4me technikum nr 4 w zawodzie technik mechatronik,  w ogolnopolskich eliminacjach II stopnia XLIX Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej pod patronatem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Zawody II stopnia odbyły się w siedzibie AGH w piątek 06 lutego 2026 r. W kategorii mechatronika, w której Grzegorz uzyskał awnas do dalszej rywalizacji, wzięło udział 75 uczestników reprezentujących szkoły techniczne z całej Polski. Po kilkudniowym oczekiwaniu związanym z ustalaniem końcowych wyników rywalizacji na tym etapie, okazało się, że bardzo dobry wynik osiągnął reprezentant naszej szkoły, który awansował do zawodów finałowych.

Odbędą się one w Zespole Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni w dniach 26-27 lutego 2026 r. Życzymy Grzegorzowi uzyskania jak najlepszego wyniku i nawiązania do sukcesów jakie uczniowie naszej szkoły odnosili w tej olimpiadzie w ostatnich latach. Powodzenia 🙂