HARMONOGRAM PRÓBNYCH USTNYCH EGZAMINÓW MATURALNYCH
Z JĘZYKÓW OBCYCH
4-5-6-7 luty 2013r.
Przygotowała Jolanta Kłopeć
PRÓBNY USTNY EGZAMIN MATURALNY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
TERMIN: 4 luty 2013r (poniedziałek) SALA: 21
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Magdalena Krosny – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 13.20 z przerwami
1 |
Badura Jarosław-3a |
2 |
Bafia Marta |
3 |
Balcerek Aleksandra |
4 |
Błaszczyk Żaneta |
5 |
Brzózka Julia |
6 |
Budziszewska Natalia |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Chrzanowski Konrad |
2 |
Czaja Dawid |
3 |
Czernigiewicz Paweł |
4 |
Delijewska Justyna |
5 |
Domaszk Paweł |
6 |
Drozd Agnieszka |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Grzonka Iweta |
2 |
Grzonka Małgorzata |
3 |
Janota Sylwia |
TERMIN: 4 luty 2013r (poniedziałek) SALA: 31
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Krystyna Galant – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
Członek:– mgr Agnieszka Krok
od godz 8.00 do 13.20 z przerwami
1 |
Kornas Izabela |
2 |
Krętosz Faustyna |
3 |
Krzysik Ewelina |
4 |
Kulik Karolina |
5 |
Milewska Magdalena |
6 |
Mika Sandra |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Palczewska Anna |
2 |
Pańczyk Piotr |
3 |
Pasternak Monika |
4 |
Pietryja Brajan |
5 |
Polok Krystian |
6 |
Siczek Dagmara |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Siemko Szymon |
2 |
Sobik Martyna |
3 |
Szymik Kinga |
TERMIN: 4 luty 2013r (poniedziałek) SALA: 006
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Monika Kordiaczyńska – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 13.40 z przerwami
1 |
Volkmer Marta |
2 |
Wiśniewski Dawid |
3 |
Wolanin Aleksandra |
4 |
Wypiór Katarzyna |
5 |
Wysocka Julia |
6 |
Zaremba Justyna |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Bednarek Kamil-3c |
2 |
Bieniak Mateusz |
3 |
Buchta Manuela |
4 |
Chmiel Justyna |
5 |
Czaja Daria |
6 |
Darga Paulina |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Drobny Patryk |
2 |
Dudek Agata |
3 |
Galisz Justyna |
TERMIN: 4 luty 2013r (poniedziałek) SALA: 03
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Ewa Marcinkiewicz Kluczniok – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 13.20 z przerwami
1 |
Gęza Justyna |
2 |
Gotówko Jessica |
3 |
Gruszczyk Dominika |
4 |
Kajda Dominik |
5 |
Kubelec Dominika |
6 |
Kucharzyszyn Paulina |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Majka Aleksandra |
2 |
Malinowska Aneta |
3 |
Pala Lucyna |
4 |
Pękała Zaneta- |
5 |
Piech Tomasz |
6 |
Pudło Małgorzata |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Salachna Paulina |
2 |
Sochacka Martyna |
3 |
Sudlitz Patrycja |
TERMIN: 4 luty 2013r (poniedziałek) SALA: 07
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Wacław Gardziejewski – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 13.20 z przerwami
1 |
Szczepański Aleksander-3c |
2 |
Tomala Klaudia-3c |
3 |
Bloch Adam -4td |
4 |
Caniboł Daniel |
5 |
Cholewa Dawid |
6 |
Cyran Krzysztof |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Dudacy Michał |
2 |
Gamża Karol |
3 |
Gardian Marek |
4 |
Giezek Mateusz |
5 |
Herman Adam |
6 |
Janasik Dawid |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Kalicki Mateusz |
2 |
Kawula Kamil |
3 |
Kiełkowski Łukasz |
TERMIN: 4 luty 2013r (poniedziałek) SALA: 02
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Barbara Bielak – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 12.30 z przerwami
1 |
Kiełkowski Tomasz |
2 |
Kłopeć Robert |
3 |
Kurasiewicz Mateusz |
4 |
Markowski Krzysztof |
5 |
Mędrak Paweł |
6 |
Młotek Dawid |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Nowak Mateusz |
2 |
Pawlas Szymon |
3 |
Piekarski Grzegorz |
4 |
Poloczek Łukasz |
5 |
Smrek Łukasz |
6 |
Urbańczyk Marcin |
7 |
Walter Jarosław |
TERMIN: 5 luty 2013r (wtorek) SALA: 02
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Barbara Bielak – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 13.00 z przerwami
1 |
Chmurzewski Piotr-4tb |
2 |
Czyż Piotr |
3 |
Czyż Piotr Stanisław |
4 |
Dobrowolski Kacper |
5 |
Fiałek Michał |
6 |
Fijałkowski Michał |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Fusik Edward |
2 |
Godzic Marcin |
3 |
Grygierek Marcin |
4 |
Gunia Remigiusz |
5 |
Juranek Bartosz |
6 |
Kaczmarczyk Łukasz |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Koguciuk Grzegorz |
2 |
Kwiecień Mariusz |
TERMIN: 5 luty 2013r (wtorek) SALA: 006
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Monika Kordiaczyńska – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 13.20 z przerwami
1 |
Lechocki Jakub-4tb |
2 |
Liberda Waldemar |
3 |
Matusiak Artur |
4 |
Pawlinów Piotr |
5 |
Reguła Tomasz |
6 |
Rusek Michał |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Sandomierski Dawid |
2 |
Skorupa Janusz |
3 |
Sprownik Michał |
4 |
Sujewicz Kamil |
5 |
Sweryda Michał |
6 |
Tylutki Mateusz |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Wuwer Karol |
2 |
Zieja Tomasz |
3 |
Ziemianin Michał |
TERMIN: 6 luty 2013r (środa) SALA: 31
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Krystyna Galant – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
Członek: mgr Agnieszka Krok
od godz 8.00 do 13.20 z przerwami
1 |
Adynkiewicz – Piragas Damian-4tac |
2 |
Baron Daniel |
3 |
Caniboł Mateusz |
4 |
Domagalik Patryk |
5 |
Giżyński Krystian |
6 |
Górzyński Paweł |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Holewik Jakub |
2 |
Krzysztofik Tomasz |
3 |
Łaski Dawid |
4 |
Piekar Szymon |
5 |
Poznań Mateusz |
6 |
Stania Dominik |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Bałdyga Piotr |
2 |
Budzyń Grzegorz |
3 |
Cieśla Mateusz |
TERMIN: 6 luty 2013r (środa) SALA: 21
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Magdalena Krosny – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 13.40 z przerwami
1 |
Greń Grzegorz |
2 |
Kandziora Wojciech |
3 |
Kerlin Arkadiusz |
4 |
Krosny Paweł |
5 |
Kucharczyk Karol |
6 |
Kuśnierz Tomasz |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Migacz Mateusz |
2 |
Piecha Karol |
3 |
Piechoczek Paweł |
4 |
Piguła Kamil |
5 |
Stępień Piotr |
6 |
Urzędowski Karol |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Antończyk Tomasz-4tf |
2 |
Cempel Dawid |
3 |
Chodak Monika |
4 |
Cichowicz Karolina |
TERMIN: 6 luty 2013r (środa) SALA: 07
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Wacław Gardziejewski – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 13.40 z przerwami
1 |
Ciemięga Dominika |
2 |
Domżalska Karolina |
3 |
Karólkowska Angelika |
4 |
Konwent Alicja |
5 |
Kowalczyk Ewelina |
6 |
Kucharczyk Wioleta |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Łukaszyk Magdalena |
2 |
Markiewicz Anita |
3 |
Mendrela Jarosław |
4 |
Mastowy Timo |
5 |
Nowacka Karolina |
6 |
Osman Korneliusz |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Paćkowska Agnieszka |
2 |
Pilarska Ksenia |
3 |
Piotrkowska Alicja |
4 |
Siwanowicz Klaudyna |
TERMIN: 6 luty 2013r (środa) SALA: 006
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Monika Kordiaczyńska – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 13.20 z przerwami
1 |
Stich Ewa |
2 |
Stokłosa Weronika |
3 |
Szpilarewicz Piotr |
4 |
Ściślak Monika |
5 |
Świąder Daria |
6 |
Wolanin Paula |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Wygasz Angelika-4tf |
2 |
Bębenek Marcin-3b |
3 |
Cisek Anna -3b |
4 |
Czaja Anna |
5 |
Filipek Dominika |
6 |
Gajda Mateusz |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Grzesiak Kinga |
2 |
Janecki Mateusz |
3 |
Jasnos Klaudia |
TERMIN: 6 luty 2013r (środa) SALA: 02
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Barbara Bielak – ZS nr 6 im. Króla Jana III Sobieskiego w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 13.40 z przerwami
1 |
Jaworska Marlena |
2 |
Kiełkowska Patrycja |
3 |
Kowalska Karina |
4 |
Langiewicz Aleksandra |
5 |
Łuczka Anna |
6 |
Mańka Anna |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Młotkowska Karolina |
2 |
Mrożkiewicz Jakub |
3 |
Otto Tomasz |
4 |
Pajak Edyta |
5 |
Partyk Karolina |
6 |
Płonka Krzysztof |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Rutka Magdalena |
2 |
Rybarska Anna |
3 |
Stokowy Marcin |
4 |
Wasilewska Magdalena |
PRÓBNY USTNY EGZAMIN MATURALNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO:
TERMIN: 7 luty 2012 (czwartek) SALA: 006
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Wojciech Warchał – ZS nr 6 w Jastrzębiu Zdroju
od godz 8.00 do 13.20 z przerwami
1 |
Nawrat Małgorzata-3b |
2 |
Pytel Dominika-3b |
3 |
Gęza Justyna-3c |
4 |
Pękała Zaneta-3c |
5 |
Tomala Klaudia-3c |
6 |
Błaszczyk Dawid-4tac |
10 minut przerwy
od godz 10.10 w następującej kolejności:
1 |
Hinczak Olaf-4tac |
2 |
Kerlin Arkadiusz-4tac |
3 |
Oślizło Artur-4tac |
4 |
Schimmelpfennig Oskar-4tac |
5 |
Kucharczyk Wioletta-4tf |
6 |
Siwanowicz Klaudyna-4tf |
10 minut przerwy
Od godziny 12.20 w następującej kolejności:
1 |
Grzegorz Bocz-4tb |
2 |
Liberda Waldemar-4tb |
3 |
Sujewicz Kamil-4tb |
PRÓBNY USTNY EGZAMIN MATURALNY Z JĘZYKA FRANCUSKIEGO:
TERMIN: 7 luty 2012 (czwartek) SALA: 31
SKŁAD KOMISJI
Przewodniczący: mgr Ewa Maduzia ZS nr 6 w Jastrzębiu Zdroju
Członek: mgr Żaneta Rudzka
Na lekcji 6
1 |
Bednarek Kamil-3c |
2 |
Bieniak Mateusz-3c |