ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 6 IM. KRÓLA JANA III SOBIESKIEGO

Zobacz zdjęcie

“Irlandia w szkole”. Obchody Dnia św. Patryka.

17 marca na całym świecie obchodzony jest dzień świętego Patryka – patrona Irlandii. Z tej okazji w naszej szkole zostało przygotowanych wiele atrakcji, wśród nich Wielki Teleturniej I LOVE YOU IRELAND, który ma na celu przybliżenie uczniom naszej szkoły kultury, historii i tradycji Irlandii.
Twórcy wydarzenia – uczniowie klasy 1Gam – wraz ze swoimi nauczycielami języka angielskiego, zapraszają do zgłaszania się drużyn 5 osobowych w terminie do 15 marca 2020 r.

Zgłoszone drużyny muszą:
– składać się z 5 uczniów jednej klasy
– podać nazwę zespołu nawiązującą do tematyki wydarzenia
– zadbać o zielony strój i dodatki w dniu wydarzenia
– przygotować się z zakresu kultury, historii i tradycji Irlandii.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla zwycięskiej drużyny nagrody!

W poniższym linku znajduje się formularz zgłoszeniowy:
https://forms.gle/CRbrEFySjLPuDqXF9

Skarbnica wiedzy, która pomoże w przygotowaniach do teleturnieju: http://www.fki.home.pl/irlandiawszkole/

Dzięki współpracy z Fundacją Kultury Irlandzkiej dnia 16 marca (poniedziałek) odbędą się warsztaty tańca irlandzkiego z tancerzami grupy Galway z Gliwic 🙂 Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenia do swoich nauczycieli języka angielskiego. Liczba miejsc na warsztaty ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com