Wydarzenia

IV EDYCJA PUCHARU DYREKTORA SZKOŁY W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM

Po zeszłorocznej przerwie narciarska społeczność Sobieszczaków wróciła na stok Złoty Groń w Istebnej aby rywalizować w kategorii slalomu giganta i powalczyć o główne trofeum zawodów – Puchar Dyrektora Szkoły w Narciarstwie Alpejskim. W zawodach udział wzięło 39 zawodników, w tym 9 drużyn, których reprezentanci zostali sklasyfikowani także w kategoriach indywidualnych. Do konkurencji zgłosiło się również 4 absolwentów ZS nr 6, co szczególnie cieszy organizatorów. Każdy zawodnik pokonał trasę slalomu dwukrotnie. Pod uwagę brane były najlepsze czasy przejazdów trasy. Jak zwykle uczestnicy zawodów wykazali się wysoką kulturą sportową i dużą inwencją twórczą przy wymyślaniu nazw drużyn.
Po udanej i bezkolizyjnej rywalizacji, przy ostatnim tchnieniu zimy nastąpiła część uroczystego wręczania nagród i wyróżnień. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Dyrektor Jolanta Kłopeć, dumna z tak prężnej grupy narciarskiej i osiągniętych wyników.

WYNIKI RYWALIZACJI NARCIARSKIEJ:

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
I LAMY
II POTĘŻNI MECHATRONICY
III ANONIMOWI ELEKTRYCY
IV 4FUN
V DRUŻYNA AKTIMELA
VI W MORDĘ JEŻA
VII PINEZKI
VIII PROBÓWKI W NARTACH
IX PANOWIE

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
KOBIETY
I Roxana Gajdzik kl. 3C
II Wiktoria Powieśnik kl. 1PD
III Kamila Wiśniewska kl. 2AD
MĘŻCZYŹNI
I Dominik Bąk kl. 3el
II Mateusz Plonka kl. 1Pme
III Konrad Pawliczek kl. 3C
SNOWBOARD
I Łukasz Błaszczak kl. 1Gin
ABSOLWENCI
I Jacek Kluczniok
II Artur Tomanek
III Adam Szatkowski

Zawody, które odbyły się już po raz czwarty, stanowią ogromne wyzwanie organizacyjne, zwłaszcza pod względem finansowym i nie byłyby możliwe bez naszego głównego sponsora – RADY RODZICÓW. Dziękujemy za jej ogromne wsparcie. Podziękowania dla sponsorów nagród – firmie HAGA z Jastrzębia-Zdroju oraz firmie AKTYWNI z Rybnika. Dziękujemy również wszystkim uczestnikom oraz osobom zaangażowanym w organizację zawodów. Do zobaczenia za rok!!!

ORGANIZATORZY: LIDIA GAJDZIK I EWA MARCINKIEWICZ-KLUCZNIOK