Wydarzenia

Jacek jest na bieżąco!

W II edycji szkolnego konkursu “Jestem na bieżąco” zorganizowanego przez nauczycieli wiedzy o społeczeństwie, dotyczącego wiedzy na temat aktualnych wydarzeń w Polsce i na świecie, najlepszy okazał się Jacek Stokowy z klasy 2A, który zdobył 17 punktów na 18 możliwych. Tym samym potwierdził, że jest świetny nie tylko z historii (zdobywca indeksu UJ w Olimpiadzie wiedzy o Górnym Śląsku z opiekunem panem Pawłem Czarnuchem i wciąż oczekujący na wyniki kolejnej olimpiady historycznej wraz z opiekunem panem Jackiem Borkowskim, trzymamy kciuki!).
Jacek w zasadzie zdeklasował pozostałych uczestników konkursu. Drugie miejsce zajęła Dominika Matuszczyk z klasy 3B, zdobywając 11 pkt. Na miejscu trzecim znalazły się aż cztery osoby: Gabriela Dobrodziej i Katarzyna Łuczka z klasy 2A oraz Karolina Korbela i Amadeusz Wyrembelski z klasy 3A, z wynikiem po 10 pkt.
Tym najbardziej na bieżąco gratulujemy wiedzy, tym ciut mniej – dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy na kolejną edycję w 2016 roku.

Ewa Kubińska i Anna Kamyczek-Owsiak