Wydarzenia

Jarosław Kuźniar z TVN24 w “Sobieskim”?

W piątek 17 maja, uczniowie klasy 2 AC wybrali się wraz z opiekunami – panią Ewą Kubińską i panią Hanną Rychel, na wykład „Psychologia w pracy w mediach”, który odbył się w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Katowicach w ramach tegorocznych “Dni z psychologią”. Tę dość nietypową lekcję prowadził pan Jarosław Kuźniar, znany dziennikarz TVN24. Wykład miał pomóc przyszłym dziennikarzom, ale nie tylko, w wyborze szkoły wyższej i w rozwijaniu swoich możliwości. Pan Kuźniar opowiadał o pracy w telewizji, prasie i w radio, która nie jest wcale tak łatwa jak mogłoby się to wydawać. Spotkanie miało na celu pokazanie uczestnikom, jak ważną dziedziną nauki jest psychologia. Dziennikarz chętnie rozmawiał z uczniami naszej szkoły, odpowiadając rzeczowo na każde pytanie. Wszyscy byliśmy zaskoczeni jego postawą względem przybyłych. Wielu uczniów przyznało, że nie spodziewali się tak dobrego kontaktu gwiazdy telewizyjnej z młodzieżą. Nie był to zwykły, nudny wykład, ale przygoda, którą każdy z nas na pewno zapamięta na bardzo długo.

Na pamiątkę każdy z uczestników mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Jarosławem Kuźniarem. Dziennikarz zapytany przez nas czy odwiedziłby naszą szkołę odpowiedział, że tak, w związku z czym można spodziewać się jego obecności w “Sobieskim” w najbliższym roku szkolnym.

Agata Krypczyk klasa 2A

 

Więcej zdjęć ze spotkania na stronach:

http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/896842,jaroslaw-kuzniar-z-tvn24-na-katowickiej-swps-zdjecia,id,t.html

http://natablicy.pl/studia/jaroslaw-kuzniar-z-tvn24-na-dniach-z-psychologia-w-katowickiej-swps,artykul.html?material_id=51973b01fbaedd073f000000&507bdee69a22dd7a48100000-zdjecie=1#zdjecie

[nggallery id=130]