Nasze sukcesy Olimpijczycy Wydarzenia

Kamil Smyczek czwarty w finale XVI Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”!

Sukcesem zakończył się udział  Kamila Smyczka, ucznia klasy III TM Technikum Nr 4 w zawodzie technik mechatronik, w finałowych zawodach  XVI ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „Euroelektra”. Miejsce, które zajął jest co prawda najmniej lubianym przez sportowców i innych uczestników wszelkiego rodzaju zawodów, ale w konkurencji z uczniami klas typowo elektronicznych  z całej Polski stanowi duże osiągnięcie.  Tym samym można powiedzieć, że godnie zaprezentował okręg śląski oraz naszą szkołę.

Zawody finałowe rozegrane zostały 16-17 marca 2014r. w Zespole Szkół Elektryczno-Mechanicznych im. gen Józefa Kustronia w Nowym Sączu, w skład którego wchodzi technikum sklasyfikowane w roku 2013 na pierwszym miejscu w Polsce.

Kamilowi gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych w czekającym go finale XL Olimpiady Wiedzy Technicznej, który rozegrany zostanie w dniach 10-13 kwietnia 2014 r.w Kielcach.

NowyS2NowyS1