Nasze sukcesy Olimpijczycy Wydarzenia

Karol Gamża i Adam Herman finalistami III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Górniczej

18 kwietnia w Bieruniu odbył się finał III Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Górniczej. Miło nam poinformować , że tytuł finalistów tejże Olimpiady uzyskali uczniowie klasy 4 technikum  Karol Gamża i Adam Herman. Uczniom towarzyszyli w wyjeździe dyrektor szkoły Jerzy Maduzia  oraz opiekun merytoryczny, a jednocześnie członkini jury Małgorzata Rolka.

Nasi tegoroczni maturzyści dzięki zdobyciu tytułów finalisty są zwolnieni z części teoretycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe , co oznacza, że już mają zagwarantowany maksymalny wynik. Ponadto zdobyli  indeksy na Wydział Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej w Gliwicach.