Wiadomości Wydarzenia

Kolejna Noc Gier Sobieskiego za nami!!!

Kolejna Noc Gier w Sobieskim już za nami! 100 uczestników przez całą noc 25 października mierzyło się z grami planszowymi i karcianymi z najwyższej półki. Kolejny juz raz wasze zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania i możliwości. Liczba chętnych dwukrotnie przekroczyła nasze możliwości. Ale bardzo cieszy nas, że popularność gier planszowych i karcianych jest wśród naszych uczniów coraz większa z imprezy na imprezę. Był również czas na integrację i grę w popularne towarzyskie gry- królowało Dobble, Jungle speed, Taboo, 5 sekund i Twister. Było też wielu miłośników gier logicznych i strategicznych: Szachy, Abalone, Cortex, IQ Fit, Cyklady, Siedem itp. gościły na naszych stołach. Dzięki Urzędowi Miasta możemy się cieszyć nowymi grami, zakupiliśmy 50 gier- wśród nich najlepsze ostatnich lat, a także te polecane przez MENSA. Po północy znaleźli się chętni do konkurowania z innymi w rozwiązywaniu sudoku i zagadek logicznych. Wszystko to zorganizowali nauczyciele przedmiotów ścisłych:Pani dyrektor Jolanta Kłopeć, Adrianna Karwowska-Poleszak, Joanna Majda, Jolanta Przygodzka,pani wicedyrektor Ewa Szatkowska, Joanna Korus oraz Agata Zabadaj, które miały pieczę nad całością imprezy za co im z całego serca w imieniu wszystkich uczniów dziękuję. Dziękuję również naszemu szkolnemu aniołowi Pani Teresie Dudek na której obecność i pomoc zawsze można liczyć. Podziękowania należą się również obecnym uczniom klasy 4 el, którzy pomogli przygotować aulę oraz gry i od lat są juz duszą tej imprezy. Ci którym, nie udało się załapać na noc gier będą mieli okazję uczestniczyć w imprezie w drugim semestrze. Gry mozna równiez wypożyczać na integracyjne lekcje wychowawcze po wcześniejszym zgłoszeniu u p. Adrianny Karwowskiej-Poleszak. Planujemy również przygotować prezentację naszego zasobu gier przed świetami.