Nasze sukcesy Olimpijczycy Wiadomości Wydarzenia

Kolejne tytuły dla mechatroników.

Tym razem już oficjalnie. Komitet Organizacyjny XLIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej podjął ostateczną decyzję o zakończeniu rywalizacji po 2 etapie i odwołaniu zawodów finałowych, które miały odbyć się pod koniec maja w Szczecinie.
Tym samym Marcin Brzózka z klasy 4me oraz Mateusz Wawrzyniak z klasy 3me uzyskali tytuły finalistów olimpiady w kategorii mechatronika. To już 6 tytułów finalistów i laureatów tej olimpiady w ostatnich 6 latach czyli od momentu, kiedy jako szkoła zaczęliśmy aktywnie brać udział w tej rywalizacji.
Olimpiada organizowana jest pod merytorycznym patronatem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie co powoduje, że jedną z nagród jaką uzyskają obaj finaliści, będzie promesa gwarantująca przyjęcie na dowolnie wybrany kierunek AGH.
Gratulujemy sukcesów obu finalistom i życzymy powodzenia w przyszłości.