Kolejny raz Technikum nr 4 w “Sobieskim” najlepsze na Śląsku

Jak co roku, portal edukacyjny “Perspektywy” opublikował ranking szkół średnich w Polsce.

Miło nam poinformować, że kolejny raz Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 6 zajęło 1 miejsce w rankingu województwa śląskiego, a 8 miejsce w Polsce, pośród wszystkich techników w Polsce. Warto dodać, że 8 techników znalazło się w pierwszej setce szkół Rankingu Olimpijskiego, w tym szkoły z: Lublina, Katowic, Słupska, Zielonej Góry, Bydgoszczy, Bytomia i Nowego Sącza i oczywiście Technikum nr 4 w “Sobieskim”.

Najlepsze w Jastrzębiu-Zdroju okazało się także IV Liceum Ogólnokształcące, zajmując 45 miejsce w województwie śląskim, a tym samym otrzymało tytuł Srebrnej Szkoły.

Gratulujemy całej społeczności szkolnej, bo każdy, poczynając od dyrekcji, a kończąc na osobach pracujących w obsłudze i administracji, mają udział w tym osiągnięciu.

Ale nade wszystko gratulujemy wszystkim uczniom, bo to Wasza praca i Wasze osiągnięcia i sukcesy decydują o tak wysokim miejscach w tym prestiżowym rankingu.

Więcej o rankingu na stronie portalu Perspektywy.