Grupa teatralna Wydarzenia

KOŁO ARTYSTYCZNE „ALTER EGO”

KOŁO ARTYSTYCZNE „ALTER EGO”

Jesteśmy grupą pozytywnych ludzi, zebraliśmy się pod koniec maja 2018 roku z inicjatywy naszej koleżanki Marleny. Nasze grono jest bardzo różnorodne, łączy nas jednak chęć dobrej zabawy. Zespół tworzą zarówno osoby lubiące występować przed publicznością, utalentowane muzycznie, aktorsko, jak i ci, którzy nie lubią pokazywać się na scenie

i wolą zajmować się sprawami technicznymi: scenografią, kostiumami, muzyką, informatyką – czyli odnajdują się u nas zarówno artystyczne dusze oraz techniczne umysły. Mimo że, nie działamy zbyt długo, udało nam się w zaledwie tydzień zorganizować koncert musicalowy, dzięki współpracy i zaangażowaniu członków naszej grupy wszystko wyszło perfekcyjnie.

Naszymi opiekunami są Pani Anna Kamyczek-Owsiak,

Pani Agnieszka Klepek-Drozd oraz Pani Ewa Maduzia.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne oderwać się od szkolnej rutyny

i tworzyć z nami super projekty, zapraszamy zarówno nowych uczniów,

jak i tych, którzy już uczą się w naszej szkole jakiś czas.

Informacje o spotkaniach będą zawsze na stronie Facebook’owej szkoły.

tekst: Aleksandra Kubicius, 3d

zdjęcia: Wiktoria Reorowicz, 2a

 

Dodaj komentarz